Hlavná stránka » predajne v okrese: ‘Banská Bystrica

ITSK-HS – Banská Bystrica

Najväčší obchod s výpočtovou technikou nielen na internete. Servis, podpora, poradenstvo – u nás dostanete vždy o niečo viac.

Premiumstore – Banská Bystrica

Predaj elektroniky a domácich spotrebičov. V ponuke práčky, chladničky, televízory, autorádiá, reproduktory, satelitné prijímače a iná elektronika

Shark – Banská Bystrica

Predaj výpočtovej techniky a služby s tým súvisiace. Notebooky, tablety, počítače, monitory, tlačiarne, externé HDD, USB kľúče, pamäťové karty, softvér, sieťové prvky, projektory, faxy, kopírky, skenery, eBOOK Reader.

NAY Elektrodom – Banská Bystrica

Nájdete u nás obrovskú ponuku sortimentu: TV, satelity, video a foto technika, PC, notebooky a IT technika, telefóny, mobily, fxy a GPS, Hi-Fi autio a auto audio, konzoly, hry, média a zábava, chladničky, práčky a veľké spotrebiče, vysávače, kávovary a malé spotrebiče, hobby a záhrada. Pozrite si aj aktuálny akciový leták Nay Elektrodom.

Datart – Banská Bystrica

DATART patrí medzi najväčších a najvýznamnejších predajcov výrobkov a príslušenstva v oblasti audio, video, domácich spotrebičov, foto, PC, telekomunikačnej a kancelárskej techniky na Slovensku. Pozrite si tiež:  DATART akciový leták.

Okay Elektrospotrebiče – Banská Bystrica

OKAY je jedným z najvýznamnejších predajcov spotrebnej elektroniky na Slovensku v ponuke televízory, foto, mobily, GPS, počítače, kancelária, elektronika, veľké spotrebiče, malé spotrebiče. Elektroniku v akcií si je možné pozrieť v našom aktuálnom akciovom letáku.

TOPlist TOPlist